GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 14198320
nr 1419 8320
Terrin
med lock, Kina, 1800-tal. Längd: 37, höjd: 25 cm, lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:45:45
100 kr
250 kr
350 kr